St Louis Mental Hospital
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St Louis Mental Hospital


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Külaline
Külaline




Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 9:42 am

"Sina oled mulle kallis." Naeratas poiss ja tegi neiu peale musi. "Ma ei taha sind iialgi kaotada." Ütles poiss ja suudles neiut.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 9:47 am

,,Sa ei kaotagi," lubas Doris ja suudles Louisi vastu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 1:03 pm

Poiss naeratas. "Ma armastan sind!" Ütles ta siis ja silus endiselt neiu puusi, ning suudles teda kirglikult.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 1:09 pm

,,Mina armastan sind," ütles Doris ja suudles Louisi kirglikult vastu. Tegelikult tahaks ujuma minna.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 4:41 pm

Poiss ei teadnud et neidis tahab ujuma minna. Niisiis peaks naine seda ise ütlema, nii oleks Lo arvanud. Ta suudles kirglikult tüdrukut,
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 5:44 pm

Doris suudles kirglikult Louisi vastu. ,,Mul on palav," ütles tüdruk. ,,Mis sa arvad, kui...läheks ujuma?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 7:24 pm

Poiss naertas. "Olgu." Arvas ta, poiss ohhkas, aga õnneks olid tal ujumispüksid jalas. Õnneks! Ta võttis Doris'e sülle ja hakkas uksest välja astuma.

OT: Tee teema.. Ma liiga laisk jälle xD
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitimeKolm Juun 06, 2012 7:27 pm

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris   Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Listen when you feel your heart skip a beat - Louis&Doris
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
St Louis Mental Hospital :: Teine korrus :: Ruum 208-
Hüppa: