St Louis Mental Hospital
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St Louis Mental Hospital


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Waring! Wolfgirl is here -.-

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Hazel Wellington

Hazel Wellington


Female Postituste arv : 154
Join date : 07/04/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 12:11 pm

"Aa, no siis jälle kujutan endale sõpru ette," ütles Hazel ja hõõrus oma silmi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 12:14 pm

Tüdruk noogutas. "Jah! Kindlalt!". Tüdruk vaatas võõra kõrvale, vaid muru liikus tuule käes.
Tagasi üles Go down
Hazel Wellington

Hazel Wellington


Female Postituste arv : 154
Join date : 07/04/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 6:05 pm

Hazel oli siis oma silmade hõõrumise ja ei näinud nüüd enda kõrval kedagi. Haz naeratas korra ja vaatas taas taevast.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 7:20 pm

"Sul neid sõpru pole enam?" Tundis neiu huvi ja haigutas.
Tagasi üles Go down
Hazel Wellington

Hazel Wellington


Female Postituste arv : 154
Join date : 07/04/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 7:22 pm

"Nad haitusid ära," ütles Hazel naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 7:28 pm

"Haihtusid?" Muigas Chrys ja puhkes naerma.
Tagasi üles Go down
Hazel Wellington

Hazel Wellington


Female Postituste arv : 154
Join date : 07/04/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 7:34 pm

"Mhm," ütles Hazel naeratades. "Kombeks alati siis kui keegi realne hakkab minuga rääkima. Ilmselt ise tekitan seda kuidagi oma ajukeses," lisas Ella veel juurde.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeReede Juun 01, 2012 8:49 pm

"Ahahh.." Kostis Chrys ja ei saanud midagi aru, ta heitis kiirelt murule pikali ja sulges silmad. Pea hakkas kuidagi kahtlaselt valutama ja silmad läksid punakaks.. Ja ka väga väsinuks. Neiu ei püüdnud magama jääda vaid ennast veidi rahustada.
Tagasi üles Go down
Hazel Wellington

Hazel Wellington


Female Postituste arv : 154
Join date : 07/04/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeLaup Juun 02, 2012 8:15 am

"Mhm, ma vahest kujutlen endale asju ette," ütles Hazel ja vaatas endiselt taevast. Haz heitis ka end murule pikali kuna nii oli parem taevast vaadata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeLaup Juun 02, 2012 1:30 pm

"Arvata.." Muigas neidis ja ohhkas. "Sul midagi paremat teha pole?".
Tagasi üles Go down
Hazel Wellington

Hazel Wellington


Female Postituste arv : 154
Join date : 07/04/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeLaup Juun 02, 2012 1:34 pm

"Ei ole," ütles Hazel. Ilmselt need kujutlevad sõbrad tulid sellest, et teda tõrjuti alati eemale ja tal pole kunagi tõelist sõpra olnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 9:01 am

Neidis ohhkas, ta oli taas normaalne. "Sul sõpru on?" Küsis Chrys ja vaatas võõra poole.
Tagasi üles Go down
Aqua Stark

Aqua Stark


Female Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 9:03 am

"Realseid sõpru ei ole, ainult kujutlevad sõbrad," ütles Hazel üsnagi kurvalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 9:10 am

"Okei.. "Arvas ta. "Tahad mu sõber olla?" Küsis ta muuseas ja ohhkas raskelt.
Tagasi üles Go down
Hazel Wellington

Hazel Wellington


Female Postituste arv : 154
Join date : 07/04/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 9:12 am

"No võib küll kui sa mind enam ei hammusta," ütles Hazel veidikene rõõmsamalt juba.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 6:29 pm

Tüdruk puhkes naerma. "Ära sa mind siis närvi aja." Itsitas ta ja läks võõrale.. Nohh sõbrale veidi lähemale. "Muide, mis su nimi on?".
Tagasi üles Go down
Aqua Stark

Aqua Stark


Female Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 6:34 pm

"Ma üritan sind mitte närvi ajada," ütles Hazel. "Hazel Ella Wellington," vastuseks oma täispika nime. "Ja sinu?" küsis ta veel juurde.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 6:36 pm

"Chrystin Mercec," Vastas neiu ja sõnas: "Teadsa, kui ma lähen niiüelda pööraseks, ole minuga niii sõbralik kui võimalik." Naeratas neiu. "Siis ma ei tee sulle midagi.".
Tagasi üles Go down
Aqua Stark

Aqua Stark


Female Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 7:08 pm

"Tore teada aga ma ei saa lubada, et ma seda alati olen. Ma võin proovida ega need hammustused ei tee mulle ka midagi," ütles Hazel ültse oma elu pikima lause. Tema jaoks suur saavutus.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 7:13 pm

"Jamhh.."Muigas neiu. "Mul on ju tavalised hambad!" Itsitas ta ja näitas oma hambaid, nojahh, hull ju ikkagi, nagu teised, osad.
Tagasi üles Go down
Aqua Stark

Aqua Stark


Female Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 03, 2012 7:29 pm

"On on," nõustus siis Hazel tüdrukuga. "Sa oled siin haiglas sellepätast, et sa võid teisi hammustada?" küsis siis Haz kuna see huvitas teda ilmselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeEsm Juun 04, 2012 8:42 am

Neiu puhkes uuesti naerma, lõbus päev või mis? Chrystin raputas pead ja vastas: "Ei, ma võin kontrolli kaotada ja käituda nagu hunt." Ütles neidis rahulikult ja naeratas.
Tagasi üles Go down
Aqua Stark

Aqua Stark


Female Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeEsm Juun 04, 2012 10:29 am

"Aa okay," ütles Hazel sellepeale. "Mina olen siin ikka päris mitme asja pärast. Esiteks kujutlen asju ja olendeid ette. Teiseks võib esineda mul emotsioonide kõikumist ja kolmandaks on mul anoreksia," lisas Haz veel juurde.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeEsm Juun 04, 2012 11:04 am

"Okei." Vastas neiu ja ohhkas, kas tal oli tüdruk ka olemas? Oli ta bi.. ? Chrys oli! Chrys tahtis oma uue sõbranna kohta palju teada. "Vabandust et küsin.. Aga.. Kas sa oled bi?" Küsis Chry veidi vaikselt, aga nii et Aqua kuuleb.
Tagasi üles Go down
Aqua Stark

Aqua Stark


Female Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2012

Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitimeEsm Juun 04, 2012 12:41 pm

"Oma teada küll mitte," ütles Hazel ja vaatas taas taevasse.


Viimati muutis seda Aqua Stark (Esm Juun 04, 2012 1:01 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Waring! Wolfgirl is here -.-   Waring! Wolfgirl is here -.- - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Waring! Wolfgirl is here -.-
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
St Louis Mental Hospital :: Väljaspool haiglat :: Park-
Hüppa: