St Louis Mental Hospital
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St Louis Mental Hospital


 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Therapy - Louis + Doris

Go down 
AutorTeade
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:34 am

Doris ärkas hommikul küll Louisi kaisus, aga siis pidi mees kohe tööle asuma ning tüdrukule toodi varsti tema hommikusöök ja tehti mõned süstid. Nüüd oli ta lihtsalt rahulik, aga ta teadis, et tal on esimene teraapiapäev. Seda ta isegi ootas, sest teadis, et peab Louisi juurde minema. Niisiis istunud natuke oma toas, lasti Doris sealt lõpuks välja ja saadetigi psühholoogi kabinetti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:39 am

"Hei musi," Naeratas Lo Kui ta oli oma kabinetti sisenenud, ta sammus laua juurde ja istus.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:41 am

Dorise näole ilmus ka kohe naeratus. ,,Hei," ütles ta ning sulges enda järelt ukse. Ta tõesti tahtis normaalseks saada ja mitte kunagi enam hääli oma peas kuulda või hirmsaid asju näha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:42 am

Poiss saatis neidise samuti laua taha istuma. "Kas sa tunned end praegu hästi?" Alustas ta siis.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:45 am

Doris noogutas. ,,Jah, tunnen küll," vastas ta. Muidugi tunneb, kui Louis temaga on. Louis paneb lihtsalt tüdruku end hästi tundma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:46 am

Lo muigas. "Aga kas siis ka kui minu juurest ära läheksid?" Küsis ta siis. Ikkagi psühholoog ju!
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:47 am

Dorise nägu väljendas nüüd segadust. ,,Ma ei tea," vastas tüdruk ausalt. ,,Ma alles sain süsti ja need tegid mu rahulikuks."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:53 am

"Okei," Vastas poiss lühidalt ja otsis sahtlist mdiagi, pannes selle siis tagasi. "Mida sulle need hääled tavaliselt ütlevad?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 10:55 am

,,Nad käsivad mul teha asju, mida ma teha ei taha," vastas Doris. ,,Vahepeal käsivad nad mul varastada köögist nuga ja siis sellega kõik ära tappa. Ja siis nad käsivad mul veel endale haiget teha."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:01 am

Poiss noogutas arusaadavalt. "Hästi," Muigas poiss. "Selle vastu on olems ravi." Naeratas poiss aga küsis uuesti: "Kas nad käskisid sul mdiagi teha siis ka kui me seksisime?" Küsis poiss kuid vseda viimast veidi vaiksemalt.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:06 am

Doris raputas pead. ,,Ainult siis käskisid nad mul su enda tuppa meelitada, kui sa mu leidsid. Aga siis ma ei tahtnud seda teha," vastas ta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:08 am

"Hästi." Noogutas Lo. "Oled sa täna hommikul enne süsti end kuidagi tundnud? Kuidas?".
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:11 am

Doris kortsutas kulme. Ta ei mäletanud väga enda enesetunnet peale seda, kui ta Louisi kõrval ärkas ja mees ära pidi minema. ,,Ma ei tea," vastas tüdruk. ,,Ma ei mäleta, mida ma tundsin."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:16 am

" Mm.. "Noogutas mees ja mõtles hetke. Mees võttis lauasahtlist välja väikese pudelikese, ta pani pudeli Doris'e ette. "Võta igapäev siit väike lonks," Ütles ta ja jätkas: "See peaks sinu emotsiooni kõikumise kaotama." Ütles mees.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:17 am

Doris noogutas pead ja võttis pudelikese enda kätte. Ta ei teadnud, kuidas see maitseda võib, aga loodetavasti see toimib.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:19 am

Poiss naeratas, "Võta seda igal õhtul." Lausus ta. "Ma otsin sulle millalgi ka rohtu, mis peaks hääled su peas kaotama.. Aga ravi mõjumine võib võtta paar kuud, umbes 3.." Ohhkas poiss ja vaatas Doris'ele silma.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:27 am

,,Ükskõik kui kaua sellega läheb, ma tahan siit ära saada," ütles Doris. Hullumajas talle tõesti olla ei meeldinud, aga kunagi ei tea, millal ta kellelegi endast ohtu võib kujutada. Sellepärast teda ju seal hoitigi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:37 am

"Sa saadki." Sosistas poiss ja suudles neiu kätt, "Nii, vestlus on praeguseks lõppenud." Naeratas poiss. "Võid minna." Muigas ta ja sobras oma üht lauasahtlit.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:44 am

Doris ajas end vastumeelselt püsti ja lahkus psühholoogi kabinetist, kuigi ta oleks parema meelega veel Louisiga koos olnud. Samas pidid nad oma suhtega hoolikad olema, sest keegi ei tohtinud sellest midagi teada. Vähemalt mitte haiglas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:48 am

"Oota, Doris!" Hüüdis poiss siis. "Sa võid jääda." Ütles ta ja jooksis neiule järgi.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:50 am

Doris pööras end ümber. ,,Mitte siin," ütles ta mehele silma vaadates. ,,Sa tead, et võime ju vahele jääda."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 11:51 am

Poiss noogutas ja ohhkas.

OT: Tee teema.
Tagasi üles Go down
Doris Haze

Doris Haze


Female Postituste arv : 374
Join date : 31/05/2012

Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitimeTeis Juun 05, 2012 12:02 pm

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Therapy - Louis + Doris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Therapy - Louis + Doris   Therapy - Louis + Doris Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Therapy - Louis + Doris
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» I lov you - Louis+Doris
» Oh snap! - Louis ja Doris
» Hi, my dear , Doris & Louis
» Ujumas - Louis&Doris
» We're back! - Louis & Doris

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
St Louis Mental Hospital :: Teine korrus :: Psühholoogi kabinet-
Hüppa: